Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez miféle vírus lehet és,...

Ez miféle vírus lehet és, hogy szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés
Megnyílik a tálcán és úgy tűnik, mintha egy hasznos program volna. Avastot, Nod32-őt Malwarefightert, Trójai keresőket próbáltam. A nod32 megtalálta(3 kártevőt) de nem irtotta ki, az avast eleve fent volt(védett :D) de az észre sem vette. Mit tehetnék vele? A nod32 azt hiszem trojan backdoor-t talált. Ráadásul egy időre letiltotta, hogy megnyissak vagy elindítsam a letöltését bárminek, de ezt valamelyik segítségével sikerült megszüntetni. Köszönöm.

#NOD32 #Avast #Trojan #Backdoor #malwarefighter
2012. máj. 19. 17:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha enyi mindened van gépen meg még netán felteszed essentialt is...

amugy az ha igaz csak eredetire megy fel

régen felment "látszat eredetire" is nekem szóval nem tudom most mért ne mene

.

> a lényeg ugye tudod hogy a windows frisitések nem poénból vanak? azok is windows os biztonsági réseket javitanak majdhogynem 90% uk aról szól

vagyis ha netán nem frisitenéd windows t nem ártana (csak mondom)

föleg igaz ez ha veszélyes helyeken jársz

veszélyes hely bármi lehet egy blog is... akár véletlen megnyitsz bármit egy megbizhatónak hit helyen (jó mondjuk ezt csak nem kel ecsetelnem, viszont az furcsa hogy enyi minden védelmi és tisztitó van már gépeden

, nekem csak:

CCleaner - nem is nagyon használom

Avira Free

Windows Frisitések

és enyi (windows 7 tüzfal)

és nem dobál semit a rendszer fel se más program se egyéb gyanus dolgokat stb...

igaz nem is látogatok nagyon semilyen "nem nagyobb hivatalosabb kézben lévö oldalt"

.

ma már szerencsére minden "tiszteségtelen" dolgot is megtalálsz megbizható helyen ahol 99% ba semi nem fog gépedre kerülni föleg 1 rezindensen futó irtó melet,

persze hogy ez medig lesz igy nemtudom álandóan az internet megreformálásáról van szó

cenzúráról

(szerzöi) jogsértö anyagok tiltásáról

blokolásokról

lekapcsolás stb...

itt a legszebb hogy sok program amit használanának személyijogsértö lene és végülis virusnak minösülne

tudjuk hogy ilyen virusként viselkedö program rengeteg van amit ránk eröletetnek:s

jó de már nagyon eltértem a témától...

ugyis törlik komentet ... cenzúra :P

2012. máj. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!