Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a gépem megjegyezte egy...

Ha a gépem megjegyezte egy wifi jelszavát de én elfelejtettem, akkor azt megtudom nézni valahol, hogy mi is a jelszó pontosan?

Figyelt kérdés
A gépemen megvan a wifijelszó jegyezve, de én nem emlékszem rá. Arra lennék kíváncsi, hogy megtudnám e nézni valahol a jelszót.
2012. ápr. 16. 10:45
 1/6 lindmayer ***** válasza:
100%

ha hetest vistát vagy linuxot használsz, akkor igen

rámész a wifikapcsolat tulajdonságaira, és ott ahol a jelszót kicsillagozza, ott van egy kis kocka, ami mellé az van írva, hogy a jelszó megmutatása, hát bepipálod, és kész

az xp-hez meg külön szoftver kell általában, és azon is meg lehet oldani(általánban) ugyanilyen módszerrel

2012. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megvan!
2012. ápr. 16. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
de 3. szónál az igekötő még mindig elválik :D
2012. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lindmayer ***** válasza:

úgy mint: el alszik, fel kel, meg ver, ki visz??

mert szerintem ezeket egybe kell írni, ahogy a megvan szót is(vagy legalább is ebben az értelemben)

2012. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A gépemen megvan a wifijelszó jegyezve"


Egyértelműen meg van jegyezve.

Helyesírás témában már tettem fel kérdést, hogy miért nem tudják az emberek a harmadikos anyagot


(p.s.: "megtudnám-e nézni" meg tudnám-e nézni)...

2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de most félre ne érts nem kötözködni jöttem, csak láttam, hogy már megoldódott a probléma, hát gondoltam akkor talán megengedhetem magamnak ezt a megjegyzést
2012. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!