Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet iPhone-t megvéden...

Hogyan lehet iPhone-t megvédeni a kémprogramoktól, és a lehallgatást megakadályozni?

Figyelt kérdés
más mobiloknál hogy van?milyen szoftverek vannak erre?
2012. ápr. 6. 21:00
 1/4 hammett79 válasza:
iPhone-nál nem kell számítanod kémprogramra, mivel zárt rendszer, csak az appstore-on keresztül tölthetsz le appokat. Ha átlagos júzer vagy és jailbreakelsz akkor 100 %, hogy tiszta marad a telefonod. Ezèrt szeretjük az Apple-t!
2012. ápr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hammett79 válasza:
és NEM jailbreakelsz! -természetesen
2012. ápr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit jelent jealbreakelni?Köszi a segítséget
2012. ápr. 8. 10:02
 4/4 hammett79 válasza:
Feltörni a rendszert, úgy hogy ne csak az Appstore-on keresztül tudj rátelepíteni appokat. Régen törtem én is a telót, de rájöttem hogy tök felesleges. Igaz hogy ingyen van utána az összes program, de belassul a teló, nem lesz igazán stabil utána. És ugye pont ezért szeretjük az iPhone-t, hogy iszonyat stabil telefon és szaggatás nélkül fut rajta minden, nem fagy le, stb. Apple forever...
2012. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!