Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb ingyenes...

Nicola73 kérdése:

Melyik a legjobb ingyenes vírusirtó?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az AVG megállja a helyét!
2012. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Avast
2012. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ingyenes vírusírtóként az Avast, bár jobban járnál egy Kasperskyvel, bár az nem ingyenes. Igazából ingyenessé tehető egy kis okossággal. :-)
2012. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Mikor unjátok már meg?

1: Ezt a kérdést már harmicezren kiírták előtted.

2: Nem létezik legjobb!

3: Ha valaki az ellenkezőjét állítja, az nagyon be akar nyalni az általa mondott terméknek.

Az avastot tudom ajánlani, mert

- ingyenes

- nem fogja a gépet

- egyszerű kezelni

- magyar nyelvű

2012. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Többfelé ingyenes vírusirtó van,de nincs olyan vírusirtó ami a legjobb de felsorolom őket az első Comodo elég jó virtusirtó tűzfal ként is lehet azt föltelepíteni meg vírusirtó ként,de egy hátránya van angol nyelvű tüzfak ként nekem elég jó itt tudod letölteni: [link]


a 2. avira "esernyő védelem elég hasznos az csak több hasznos képessége nincs mert igy olyan átlagos elmegy meg egy hátrány nem frisiti magát autó matikusan azmiat sokan panaszkotak más foromukon(de az esernyö védelme elég jó)

itt tudod letölteni: [link]


3.AVG az is jó virusitó magát frisiti magát igy azzal nem lesz gondod,egy becsapos dolog van a honlapján nem reklámozák ingyen a virusirtót itt tudod letölteni [link] csak egy gond van vele hogy egyszer inditotam vele egy virus keresést talált egy töredezés vagy olyas mit de nem tudod semmit se csinálni és igy ujra kelleti ndidtanom a gépemet:S


4.Avast elég ó sok védelme van magátol frisiti magát több falyta védelme van+hogy mindig tudod frisiteni a program verziolyát amitöl jobb védelmed lesz ingyen. Soknak nem teszik az hogy néha tévs riszatásokat csinál a nentet de azok ritkán fordulnak elö meg könyedém meg lehet csinálni nézd meg ezt a honpalot ha érdekel ity.hu ott van az avastrol valami hogy ha hiba van hogyan kell elháritani...


szoval enyi valamilyek válaszad ki remélem tudtam segiteni meg bocsánat a helyesirási hibákért

2012. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi itt tudod letölteni az avastot: [link] ja meg ha letötlöted akkor regisztrálnod kell az avastnál könyen megtalálod a regisztárció ingyenes és 5 perc és kész is vagy.
2012. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért haladhatnál a korral. Te a 4.8-as verzió linkjét adtad meg holott már van 7-es verzió is.

[link]

2012. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!