Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek a Microsoft...

Mi a véleményetek a Microsoft Security Essentials-ról? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Kisvállalkozásban szeretném használni, 5 db számítógépre, és ha jól tudom, akkor 10 gép alatt ingyenes.

Mik a vélemények a programról? Megbízható?

Eddig Norton volt, de a napokban lejárt, és most azon gondolkodom, hogy megéri-e a Nortont hosszabbítani (mert hát ugye nem olcsó, 5 gépre meg pláne nem), vagy elég a MSE is?


2012. márc. 5. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A Norton tuti jobb, de elég lehet az MSE is.
2012. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem megbízható. Ugyanolyan fos mint az internet explorer. Nortont nem próbáltam, nem is mondok róla véleményt, de az avast rengeteg biztonsági szolgáltatással rendelkezik, még az ingyenes verziója is. Az Internet Securityben pedig találunk egy tűzfalat egy spamszűrőt és egy új SafeZone technológiát. Az eddigi állás:

MSE: 0,5

Norton: 1

avast!: 1

2012. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, azt ne felejtsd el, hogy kisvállalkozásnak kell, azaz NEM használhatja az ingyenes avastot!

(Én sem ajánlottam direkt a Comodot, mert nem néztem meg a business árát.)


De most az avast-ot megnéztem, az 5 gépes internet security verzió 100 EUR/év.

( [link] 3 évre kérve 200 EUR, olyan 58.000 Ft.


Ha ez olcsóbb, mint a mostani Norton, akkor hajrá!

2012. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a Microsoft Security Essentials egy nagyon jó, teljes körű védelmet nyújtó szoftver.


Tapasztalatból írom ezt... véleményem szerint a legtöbb védelmi szoftvert csak arra fejlesztik, hogy megnehezítse a felhasználó életét - a nagy, profi védelmi szoftverek nem tesznek különbséget, nekik a felhasználó is gyanús elem.


Nyugodtan használd, nem fogsz benne csalódni.


Mi az igazság?

Az, hogy ma már vírusok gyakorlatilag nincsenek, a kémprogramokat pedig simán kiszedi pl. a Malwarebytes Antimalware Pro is.


Túl van egy kissé lihegve ez a vírus- és kártevő-téma, talán azért, hogy minél több marhaságot rásózhassanak az emberre védelem címén.

2012. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!