Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan vírusirtó, amely...

Van olyan vírusirtó, amely ingyenesen letölthető, és nem jár le havonta? Vagy vennem kell egy licencet?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud ingyenes, nem próbaidős vírusirtót, akkor az írjon.
2012. febr. 12. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Avira free

AVG free

2012. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az AVG free nagyon jó!
2012. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
MS Security Essential
2012. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Avast!!! az AVG egy nagy szar
2012. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Vipre sokkal jobb, de nem arról volt szó, hogy melyik szar és melyik nem, hanem hogy ingyenes legyen, egyébként is az egyéni vélemény.
2012. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljes körű védelem, megbízható, ugyan fizetős, de nem drága. 30 napos próbaverziót töltsd le és próbáld ki.

[link]

2012. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Malwarebyte'S Anti Malware,SuperAntiSpyware.

Próbaidős: ESET Smart Security

Én pl.használom míg le enm jár a 30 napos próba aztán letöltök valami pc magazint és ott vannak legális kódok.

Pl.pc world.

2012. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg ingyenes vírusirtó van, néhány:

MSE, Avast, AVG, Panda, Comodo...

2012. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsigmond László válasza:
Szia.Én az avastot ajánlanám kb évente v min 8 honaponta kel regelned egyet és megyis.Rootkitet is észlel,neten virusos oldalra lépsz háritja a virust.AVG-t azért nem ajánlanám mert lassitja a gépet eléggé és állitolag nem tudod teljesen letörölni,de ez nem igaz ha azirja h nem lehet törölni irás védet stb ak nyomj egy ctrl alt deletet és ott irja h mijen folyamatok menek és álitsd le én igy töröltem,a megmaradt darabot
2012. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!