Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek az avira...

Rumola kérdése:

Mi a véleményetek az avira free ről? Vagy inkább avast vagy mse vagy panda? Habár volt 2 napig pandám hát nem voltam hanyat esve töle

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem több mint 3 éve van AVIRA free


elégedett vagyok


teszi a dolgát, könnyű kezelni!


én ajánlom

2012. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a comodo rol vélemény?. Mert elég gyenge a gépem, és olyan kéne ami nem fogja meg
2012. jan. 27. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

comodo se rossz


de csakis a Comodo Internet Security amiben minden van


önmagában a COMODO tűzfal sztem nem annyira jó

2012. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem az avirát kerüld el. rengeteg téves risztást ad. engem egyszerűen már irritált az, hogy minden nap risztott valamiért amikor tudtam hogy az nem vírust. a microsoft security essentials szerintem elég jó de csak úgy érdemes használni, ha windowsod eredeti vagy nem eredeti és átmegy az eredetiség vizsgálaton a, a lényeg az, hogy mindig friss legyen a windows és legyen bekapcsolva a windows update
2012. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Avira-s vagyok

hát sztem ez nem igaz


több éves tapasztalatból írom..

2012. febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!