Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen Anti-Keylogger programo...

Milyen Anti-Keylogger programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Meglévő tűzfal és Antivírus mellé keresek kifejezetten erre alkalmas programot. Anno mikor én is telepítettem próbaképpen ilyen keyloggereket, akkor megdöbbenve tapasztaltam, hogy sokszor a vírusölők mennyire későn reagálnak egy nem is annyira friss fenyegetésre. Jó lenne, ha lenne ere egy külön program ami nem csak a kereskedelemben is kapható keyloggereket szűri, hanem a billentyűzetet figyelő egyéb kártevőket is, pl ami internetről települ a vírusölőt kikerűlve.


Az interneten több ilyedn is van, de nem tudom eldönteni, hogy melyik valós védelmi program és melyik esetleg csak egy "ál" megoldás, akár saját maga is egy trójai.


2012. jan. 27. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


+ Kaspersky vagy ESET víruskergető

2012. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zemana Antilogger. Én is ezt használom.

[link]

2012. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat. Az első inkább aktív vírusvédelem. A második válaszoló értette meg igazán mit is keresek. Még nyugodtan írhattok jó ötleteket.
2012. jan. 27. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:

A Zemana Antilogger magyarul is tud és innen lehet letölteni:

[link]


Az External Mirror 1-re kell klikkelni.

2012. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

ingyenes magyar nyelvű szoftver eltávolítja a Trojans, Spyware, Adware, Worms, Keyloggers, Rootkits, TrackingCookies, Boot, Dialers és egyéb károkozót

A szoftver magyarításához frissíteni kell online a programot, majd újra indítást követően a bejelentkező képen található menüben választhatjuk ki a nyelvet.

[link]

Nem szűnt meg a free verzió! Telepítés után felkínálja a "free" opciót. (az utolsó a sorban)

2012. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!