Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IP azonosito megváltoztatása...

Bejuskam kérdése:

IP azonosito megváltoztatása hogyan lehet andoidos tablet gépen?

Figyelt kérdés
Androidos tablet gèpem van. Ip cimem szeretnèm megvàltoztatni, mert fenyegetèst kaptam egy kôzössègi oldalrol, hogy ha meglàtja hogy az IP alapjàn felmegyek a netre, nekem vègem. Nem kamuzik az illetö. Most màsik kàrtyàival vagyok, de sajnos ezt le kell mondanom. Androidos progit keresek ami müxik ès vàltoztat az alap ip cimemen vagy elrejti. Hasznàlhato linkeket kërek. köszi
2012. jan. 9. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A szolgáltatódtól nem ugyanazt az ip-t kapod minden csatlakozásnál. A modemet húzd ki-dugd be.
2012. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de ha véletlenül nem dinamikus hanem fix ipje van akkor vége :)
2012. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglepődnék rajta ha az lenne neki :)
2012. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Facebook? Vagy milyen közösségi oldal? Facebook-on szerintem nem is látja az IP-címedet. De szinte minden közösségi oldalon van letiltás gomb. Ha meg annyira "komolyan" gondolja, akkor feljelenheted. Egyébként járj el a fentiek szerint
2012. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!