Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtettem a rendszergazdai...

Elfelejtettem a rendszergazdai jelszavam (win7) mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy elfelejtettem a rendszergazda jelszavam. (Anyu folyton belépett, ezért lekódoltam egy hosszú jelszóval, de elfelejtettem.)Próbáltam programokat pl.: ophcrack-et is de a telepítéséhez is jelszó kellene... A formázást pedig el szeretném kerülni mert még további 3 év gari van a gépen.

Köszönöm előre is mindenkinek!


2012. jan. 8. 18:39
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Akkor maradjon a formázás. Úgyis win7-re cserélem le:). Ehhe viszont kellene a DOS mód.!
2012. jan. 16. 20:10
 22/26 anonim ***** válasza:
hiren's boot cd-n van egy jelszó feltörő progi valami password changer vagy ilyesmi azzal lehet
2012. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Pirátáról Opchrack nevű progit isoba, majd kiírni szédére. Betolod, vársz 20mp-et és írja a jelszót zöld alapon fehér betűkkkel..:D Üdv. S1c0r4x
2012. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Bzozoka12 válasza:

NA hát velem ugyanez történt! :S

De az a baj hogy csökkentett módban sem indul mert jelszót kér mit csináljak?

2013. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Csináld azt, hogy egyszerűen újrarakod ilyenkor a gépet. Rá fog kérdezni a gép arra, hogy a régi fájlokat megtartod-e. Rámész az igenre és kész. Ugyan úgy elérsz mindent a windows.old nevű mappából ahogy eddig.
2014. jún. 15. 15:28
 26/26 anonim ***** válasza:

+1 megoldás

1. Bebootolsz egy linux live cd-t

2. bemész a windows\system32 mappába

3. átnevezed a(z) utilman.exe-t akármire

4. csinálsz a cmd.exe-ről másolatot utilman.exe néven

5. linux cd ki, gép újraindít

6. a bejelentkező képernyőnél rákattintasz a kisegítő lehetőségekre (bal alsó sarok vagy Windows+U), előjön egy system parancssor( több joga van mint a rendszergazdának)

7. írd be: net user [feljasználónév] *

8. enter

9. enter

10. kész(esetleg visszaállíthatod a fájlt, linux cd-vel)

2014. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!