Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a baja a DVD lejátszó...

Mi lehet a baja a DVD lejátszónak?

Figyelt kérdés
a napokban már tettem fel hasonló kérdéseket,de egyre inkább leszűkítettem a problémát. először arra gyanakodtam,hogy a DVD íróval van gond,utána a lemez minőségére,de egyre jobban azt gondolom a DVD lejátszóval van gond Orion mini típus. 2 éve vettem kb,eddig hiba nem volt vele,kiírtam eddig 5 filmet az utóbbi napokban,abból 3 megáll filmnézés közben,mintha lefagyna,és ezután folytatódik,valamelyik filmnél változó,hogy mikor áll meg a kép,de az egyik filmnél mindig ugyan ott áll meg,gondoltam a film a hibás,de megnéztem gépen,és tesómén is,de azokon sehol nem akadozott a kép. mindenképpen a lejátszóra gondolok. hogyan lehet orvosolni? mindent ugyan úgy csináltam a kiírásnál,mint az elmúlt években a több száz jól megírt filmnél akkor meg mi lehet a gond?
2011. dec. 27. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok asztali player kényes az írt DVD-re. Erre nincs mit mondani. A mienk is néha kiköpi az írott lemezt. Ajándékba már kettőt is kaptunk, most ott tartunk, hogy semmit sem játszik le egyik sem... Persze egyik sem márkás...
2011. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,de nekem 90%-ban írott filmjeim vannak,és semmi gond nem volt velük az évek alatt,van kb 4 márka is a gyűjteményemben,de a mai napig hibátlanok,ez nem szokványos hiba.
2011. dec. 27. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején az enyém is játszott mindent...
2011. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem vagyok egy számtech zseni,de abban biztos vagyok,hogy valami nem okés vagy a lejátszóval vagy ki tudja mivel..

azért gondolom azt,hogy nem a szabványos gond van,és kiköpi a lemezt stb,mert akkor már a több száz megírt filmből is legalább 1-nél hasonló gondnak kéne mutatkozni,de semmi ilyen belenéztem a régebbi filmekbe de azok ugyan úgy hibátlanok.

2011. dec. 27. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!