Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtó+tűzfalat...

Milyen vírusirtó+tűzfalat tegyek még a Norton Internet Security 2012 mellé?

Figyelt kérdés
Zonealarm-ra gondoltam+még vmilyen erős virusirtó.
2011. dec. 23. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom, hogy egyszerre kettő - vagy több- vírusirtód és/vagy tűzfalad legyen felrakva, könnyen összeszűrik a levet egymással...
2011. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit, hacsak nem akarod jól elcseszni a rendszered!

Tilos egyszerre több rezidens vírusirtót futtatni, meg több tűzfalnak is mi értelme? Semmi... Csak zavarják egymást.

A Norton IS egy komplett csomag, nem kell semmi mellé.

2011. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak halottam olyanról is hogy 2 vírusírtó megfér egymás mellet és így egész hatékony a dolog, bár NIS is elég jó önmagában.
2011. dec. 23. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy virusirtó, egy a kémprogramok ellen, egy tűzfal (XP-nél külső, akár ZoneAlarm is lehet). Ha rezidens vírusirtó működik, akkor a nem valós idejűvel nem akad össze (pl. Malwarebytes). Két rezidens vírusirtó, két tűzfal egymást is blokkolja, lefagy a gép.

Internet Security (vagy pl. Eset Smart Security) TELJES körű védelem, van benne tűzfal, vírus- és kémprogram irtó, ez mellé más nem kell.

Ha ezt telepíted, ki kell kapcsolni a Windows tűzfalát!

2011. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze megvan és örülök is neki mert lényegesen kevesebb erőforrást eszik mint azelött az avast.
2011. dec. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!