Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a baja az avast! Vírusirtón...

Mi a baja az avast! Vírusirtónak? Vagy csak nálam nem működik?

Figyelt kérdés

Nemrég megkérdezte, hogy akarom-e frissíteni (gondoltam azért, mert egy ideig nem volt netem, és olyankor utána mindig rákérdez), rendesen frissítette, újraindította, de azt írta ki, hogy ki van kapcsolva. Próbáltam újraindítani, újra feltelepítettem (egy korábbi verziót), de továbbra is ugyanaz.. Amikor meg a javítás gombra kattintok, akkor elvileg elkezdi javítani (Windows 7em van, szóval mindenre rákérdez, hogy biztos engedélyezem-e), de aztán megint semmi..

Mi történt? Segítsetek! Eddig semmi baja sem volt.. :/

És nem tudom, hogy mennyire fontos, de eddig a 6os verzió volt fent, majd az 5öst próbáltam meg, hátha azzal jó..


2011. dec. 22. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
töröld le teljesen majd utána a legújabb verziót telepítsd fel ha nem működik sok más jó vírusírtó is van.
2011. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!