Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG Anti-Virus Free Edition...

AVG Anti-Virus Free Edition 2012 van a gépemen. Ezzel kapcsolatban lennt kifejtem a kérdést, kérem valaki segítsen? Fontos.

Figyelt kérdés
Szóval nem volt semmi baj, egyszercsak amikor elöbb bekapcsoltam a gépem, kijött egy ilyen ablak, hogy "your computer needs to be restarted in order to finish the updating process (AVG cannot update important services while the system is using them). Ok, újraindítottam. Erre nem csinál semmit, hanem ismét elöjön ugyanez az ablak. Ùjraindítottam újra, és ezt játszom, de semmi, mindig csak ugyanaz az ablak... Mit csináljak?
2011. dec. 14. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
a válasz kaspersky
2011. dec. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha. és azt simán letöltöm azt´ annyi? ingyenes?
2011. dec. 18. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A Kaspersky vírusirtó NEM ingyenes. Fizetni kell 1 év, 2 év, akárhány évnyi licenszért. Próbáld meg újratelepíteni a programot...(Start menü --> Vezérlőpult --> Programok telepítése és eltávolítása --> és itt kell letörölni. Telepítsd újra. Ha így is ugyan ez akkor próbáld meg az Avastot. Abból is van ingyenes verzió.
2011. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!