Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tud Vlaki alapszintű ingyenese...

Tud Vlaki alapszintű ingyenesen használható vírusirtót windows xp-re illetve windows 2000-re?

Figyelt kérdés
Egy régi fajta windowsxp lett pár napja telepítve, de a mostanában népszerű vírusirtókat nem lehet rátölteni, van amelyiket még letölteni sem engedi. folyton kiírja hogy a windows nem támogatja az alábbi programot. Nem tudom mi lehet a probléma. Google chromeot sem engedi telepíteni ugyanerre hivatkozva. Esetleg ebből tudja valaki hogy mi lehet a probléma és hogyan javítható?
2011. dec. 5. 14:38
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Úgy, hogy felrakod a Serive Pack 3 -at az Windows XP -hez és a Service Pack 4 -et Windows 2000 -hez.

Bár a Win2000 -nél az SP4 ellenére sem garantált a támogatottság.

2011. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Mindkét rendszeren fut és állítólag a legjobb vírusirtó.

2011. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálom.
2011. dec. 5. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta először tedd fel a service pakkokat, aztán ha ingyenes alapszintű virusírtót szeretnél, akkor én ezeket ismerem: Avast Free ( [link] ), AVG Free 2012 ( [link] magyarul sajnos nincs a 2012 még csak a 2011) aztán Avira Free ( [link] ), és végül a Microsoft Security Essentials ( [link] ). Ezek jutottak most eszembe, talán ezek a legjobb ingyenesek. SZVSZ az Avast a legjobb, mert gyors, megbízható, nem eszi a gépet, ki is lehet kapcsolni, ha nincs rá szükséged, ezen felül a legátfogobb védelmet nyújtja. Az Avira nálam az elején gyors volt aztán egyre lassabb és lassabb lett tőle a gépem, arról nem beszélve, hogy lehet róla olvasni, hogy bizonyos gépeken szeret kékhalált generálni (nem mindenkinél!), viszont nagyon alapos ha keres, de nincs webvédelme, nem véd a vírusos letöltések ellen, nincs e-mail védelme, és nincs benne ismeretlen vírusok elleni védelem sem. Az AVG nem lassítja nagyon a gépet, gyors és megbízható, de nincs benne webvédelem, rootkitek elleni védelem, IM védelem. Az MSE ugyanúgy, mint az Avast átfogó védelmet nyújt (ebben a kettőben benne vannak azok amiket a másik 2-nél hiányosságként felsoroltam, ennél persze több hiányosság is lehet, igyekeztem csak a szerintem fontosakra koncentrálni), nem lassítja a gépet nagyon, tesztek szerint egész megbízható is, egyetlen hibája van, az pedig a ramnak a zabálása (esetenként akár 200-300megát is foglalhat). Remélem sikerült segítenem és egy félig meddig átfogó képet adnom! :)
2011. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kipróbáltam. Most működik. :)
2011. dec. 10. 12:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a service pack 3-mat és avg2012 virusirtó van rajta. :)
2011. dec. 10. 12:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat Serive pack 3-at de mindegy is mert kimásoltam a cimet.
2011. dec. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!