Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagyon szeretném kitakarítani...

Nagyon szeretném kitakarítani a gépemről az összes szemetet, mert nagyon lassú. Ilyeneket is találtam rajta, hogy app. Full proxy. Php. Css. Js. Safe image. Php. Ezeket is törölhetem, vagy fontos, hogy a gépbe legyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lényeg,úgy takaríts,hogy vissza lehessen állítani az esetleges gondok után.Például a törölt fájlok a KUKÁba kerüljenek,ne egyből megsemmisüljenek.Ezt az ADVANCED SYSTEM CARE megoldja, ezt használom,van ingyenes verziója,szerintem király progi.
2011. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

Hddadminisztrátor, megkeresi az összes felesleges fájlt (magyar)

Ezek ideiglenes fájlok, törölheted:

*.tmp;


*.gid;

*.chk;

*.~*;

*.old;

*.fts;

*.ftg;

*.$$$;

*.---;

*.~

*.*;

*.??$;

*.___;

*._mp;

*.dmp;

*.prv;

*.CHKLIST.MS;

*.$db;

*.??~;

*.db$;

*.chklist.*;

*.mscreate.dir;

*.wbk;

*.log

*.txt;

*.err;

*.log;

*.sik;

*.bak;

*.ilk;

*.aps;

*.ncb;

*.pch;

*.?$?;

*.?~?;

*.^;

*._dd;

*._detmp;

*.0

*.nch;

*_previous;

*._previous;


Nem feltétlenül az ideiglenes fájloktól lassú a géped. Registry szemetelődés , Töredezett meghajtó is okozhatja!


Advanced System Care az egyik legjobb és összetettebb tisztító (és egyéb) program.

Én használom a CCleanert is ami kibővíthető, hogy durván pucoljon. letöltöd a CCEnhancer és kibővíti a Ccleanert. A legjobb programok között én még a jv16 powertools -t ajánlom. Teljesítménynövekedést a töredezettségmentesítés adhat: Diskeeper, ami a boot -szektort is képes letöredetségmentesíteni. Használd néha a Chkdsk parancsot kapcolókkal!

[link]

2011. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Wise Disk cleaner, Wise Registry cleaner, Auslogic disk defrag, ezek a progik mind neked valók.
2011. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Wise-vel ajánlatos az óvatosság! Ccleaner megbízhatóbb.
2011. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor már FCleaner.
2012. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!