Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a gepemmel? Az este...

Mi lehet a gepemmel? Az este normalisan kikapcsolom es ma reggel nem indul el ameddig ki nem kapcsolom a virusirtot.

Figyelt kérdés
Most is ki van kapcsolva a virusirto ugy tudom hasznalni a gepet mit tegyek h mukodjon rendesen a gepem mert a net is akadozik s bekapcsolasnal az F8 al ki kell valaszam h csokentett modban hasznaljam a gepet mert maskepp nem indul el
2009. máj. 4. 12:59
 1/3 anonim válasza:
Nem tom milyen vírusirtóról van szó, de szerintem töröld le, majd ragd újra. Ha ezek után is ugyan ezt csinálja, akkor egyszerűen cseréld le egy másik irtóra.
2009. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nod32 van s mind jonnek ele olyan dolgok h TypeBox is tryng to acces the internet es meg sok mas de ezek nem virusok talan ???


nem nagyon ertek a gepekhez kezdo szinten tudom a dolgokat

2009. máj. 4. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:

A NOD32-t cseréld le valami értelmesebbre, pl. Avast-ra.

A NOD32 a vírusok felét meg sem találja, és ha meg is találja, vagy karanténba teheted, vagy törölheted. Az Avast-tal ki is lehet javítani a vírusos fájl(oka)t és még sok más. Sőt, az Avast még ingyenes is. Lehet, hogy valami nagyon komoly vírusod van. Ilyesmi nekem is volt régen.

2009. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!