Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Betörhettek a barátom Gmail...

Betörhettek a barátom Gmail fiókjába?

Figyelt kérdés

Van olyan funkció a gmailen belül, hogy egyszerre csak 1 számítógépen jelentkezhetnek be?

Mert úgy tudom, hogy alapbeállításoknál be lehet jelentkezni több gépről is. Nekem sikerült a sajátommal 2 helyről belépni, csak annyi történt, hogy kiírta, hogy valaki még bejelentkezett és megmutatta az IP címeket.


Egy barátom nemrég 1-2 órán keresztül nem tudott hozzáférni a gmail accountjához. Utánna be tudott lépni és megnézte, hogy kik jártak itt. Csak egy valaki volt bent és csak 1szer lépett be.


Én arra tudnék gondolni, hogyha minden gmail fiók egyszerre több gépen is megnyitható, akkor a behatoló először megváltoztatta a jelszót. Ez azért lehetett fontos, hogy a barátom ne tudjon belépni, mert akkor egyből jelezte volna a gmail, hogy valaki más is van ott. Amikor meg a behatoló megunta a nézegetést, visszaváltoztatta a jelszót. De nem tudom, hogy ez ember lehetett-e vagy valami program.


Mik a vélemények?


MINDEN VÁLASZOLÓT FELPONTOZOK!


2011. szept. 14. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt az az egy valaki? Ismeretlen az IP?
2011. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az IP címet látta, de nemtom, hogy lementette-e. Ha meg tudnánk szerezni, az segítene?
2011. szept. 14. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 lépcsős belépés és senki nem megy be.
2011. szept. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ez azért fordulhatott elő szerintem mert a gépel meg jelenetezte a jelszót meg valami keyloger lehet a gépén
2011. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
meg jegyeztet
2011. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt futásátok le [link]
2011. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valaki ellopta az email-címet, ilyenkor azonnal meg kell változtatni a jelszót az Accountban.

Minél előbb futtasson le a barátod kémprogram-írtót.

2011. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Merwoman válasza:
Csak a halála után sőt ! én pl megbeszéltem egy ismerősömmel mim a teendője ,ha nekem is nyekk :( lesz.
2011. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!