Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tűntessem el az email...

Hogyan tűntessem el az email címeket? (fontos! )

Figyelt kérdés

Pl. fb.nál eőlfordult, hogy véletlenül az email címem mellé írtam be a jelszavam, és úgy akartam belépni, erre a gép elmentette, mint email címet, így most látszik a jelszavam a gépen. (remélem érthető:$)pedig NEM pipáltam ki azt a négyzetet, hogy email-cím megjegyzése. hogyan törölhetném ki onnan a megjegyzettek közül??? segítsetek! köszii:)

és még egy olyan kérdés, hogy fb.-on van olyan, hogy -fiókbeállítások, és - közösségek. namost én csatlakoztam az iskolámhoz, mint közösség, így modt az iskola neve mindig megjelenik a nevemnél a keresőben, ha rám keresnek. ezt én meg szeretném szüntetni. de nem tudom ott kitörölni. hogyan lehetne kilépni ebből a közösségből?? :SS


2011. aug. 29. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fenti menüsor: Eszközök - böngészési előzmények törlése - ott pipáld ki, hogy a jelszót is törölje.
2011. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De úgy szeretném, h ne kelljen ezt mindenegyes alkalommal törölgetni, mert van olyan emaiél cím, amit nem szeretzném, h lássanak és azzal napi szinten belépek..:S
2011. aug. 29. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

nem napi szinten kell törölgetni


töröld már le fenti módon!!!!


aztán ha legközelebb megkérdezi, hogy megjegyezze-e, akkor mond, hogy NEM

2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!