Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mennyire kelendő/eladható a...

Mennyire kelendő/eladható a PC moddingolás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 00:31
1 2
 11/14 Argloss ***** válasza:
Magyarországon ez nagyjából életképtelen.
2011. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

...A jelenlegi gondolkozás szerint. A másik, hogy ugyanúgy vérpistike gondolat hogy a világítós cucc már tuning. Mégis mitől? Az egyszeri kocka (nem magamra gondolok, hanem arra aki egyáltalán törődik a gépével és legalább törődik a gépével, valamint realistán látja a dolgokat) képességei nagyjából idáig terjednek : betesz 2-3 neoncsövet, 2 millióért megvesz egy szar házat, mert fényes, és ha kap hozzá plexi lapo, akkor már húha, de milyen tuning az egész... Holott a tuning marhamód nem arról szól, hogy minél fényesbb, meg csili-vilibb az egész.


Sokkal jobban tudom tuningnak nevezni, ha akár egy műanyag lapra szerelek potikat, és azzal szabályozom a ventilátorokat, meg akár a világítás fényerejét. Na EZ tuning, például.

2011. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
csinálj párat, rakd fel jofogásra, expressre, zsibvásárra...stb és meglátod h lesz e rá kereslet, egyáltalán érdeklődik e valaki iránta.
2011. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Anacreon ***** válasza:

Én valami ilyesmin gondolkodom ...casemod...

[link]

Ha van fantáziád szerintem vaterán kelendő lehet. De egy komolyabb hűtés pl 20-30000 Ft. Proci alaplap 50.000-től táp 15-20E Ft szóval még nyerni is akarsz rajta... Neked belekerül a komplett gép 150E-be akkor lehet benne fantázia

2013. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!