Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez vírus vagy nem? Mitől...

Ez vírus vagy nem? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne hogy a laptopom(acer aspire 5742z) ma nagyon gyakran ujraindult. de úgy h semmi jele nem volt csak újraindult, és utána kiírta a "windows normál módu indítása" szöveget. gondoltam amiatt h letöltöttem a Spore nevű játékot thepiratebay.org-ról. lehet h amiatt. de most viszont kiírta h javítási segédlet vagy micsoda. na arra rámentem azt újraindította. most jó de nem tom meddig. remélem segítetek.


ui.: avg antivirusom van és ha elkezdem ellenőrizni akkor is újraindul:S


2011. aug. 23. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túlmelegszik, vagy pedig ráfér egy teljes újratelepítés.
2011. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lehetséges, új gépem van múlt héten kaptam egész nap nyúzom :D de akkor nem vírus?
2011. aug. 23. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
ez kényes dolog... laptop... hát... azt nem szabadna nagyon... legfeljebb 5-6 órát... ha az vírusos volt... akkor más is lenne... nálam ezt egy usb elosztó szokta csinálni Xteches elosztó
2011. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már rájöttem a kikapcsolások a meleg miatt amiatt meg h nem tok törölni a "TrusedInstaller" áll amit frankón összeszedtem a piratebay.org-róóóól. pitsába!!!!!! >:@ de már csak 3 file van de azokat nem tom törölniiii!! na mind1 majd megoldom :D esetleg vki tudja h hogyan lehet kitörölni? mert azt írja h kérdezzem a SYSTEM-et a törlés miatt:S
2011. aug. 23. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hamar beszedted.

Futtasd le ezt:

[link]

2011. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

congrats... Ezért beszélek én állandóan arról, hogy hülye USER ellen nincs vírusirtó...

telepítsd a Malwarebytes Anti Malwaret - ha egyáltalán engedi -, winfos csökkentett módban futtasd le teljes keresést, és legalább normális torrent oldalról töltögess, vagy, mielőtt letöltöd, nézd meg a kommenteket...


Ha nem engedi telepíteni, és esetleg letiltotta a vírusirtós oldalakat is - pl fenti online scanner -, akkor keríts egy TISZTA gépet, és onnan írd ki lemezre ezt:

[link]

Aztán a laptopról bootolj róla.

2011. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, van azon laptopon vírusirtó, kémprogram irtó és jó erős tűzfal? Ezek nélkül még a netre sem szabad felmenni, nemhogy torrentezni.
2011. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Laptopot nem ajánlatos egész nap nyúzni. Inkább gyűjts lóvét és vegyél egy asztalit ha nyúzós vagy:) Én is egyébként az asztalimat nyúzom játékokkal, iesmikkel :D
2011. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ÉS hogy kell teljes keresést inditani? mert már csak szürke képernyőt hoz be. ez mitől lehet? mármint elindul, de csak szürke képet hoz, bejelentkezés után
2011. aug. 24. 10:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Minél előbb vidd szervízbe, mielőtt teljesen hazavágod. Úgy látom, jó úton vagy afelé. Súlyosan megfertőzödött, az a baja.
2011. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!