Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet olyan pendrive-ot...

Lehet olyan pendrive-ot kapni, ami eleve nem enged felmásolni vírusos cuccot magára?

Figyelt kérdés
(gondolom nem, ez túl egyszerű lenne.... :) )
2011. aug. 21. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hjahhj...sejtettem...pedig milyen jó lenne....
2011. aug. 21. 12:11
 3/10 legendavagyok01 ***** válasza:
2011. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
wúúúúú köszi! Ez már valami! :D
2011. aug. 21. 12:41
 5/10 anonim ***** válasza:

A Pandának van olyan programja, ami megakadályozza, hogy egy Autorun vírus feltelepedjen a pendrivera.

[link]


Ezenkívül a gépedre feltett vírusirtó is átnézi, amikor megnyitsz egy állományt.

Amit linkeltek az csak annyi lehet, hogy a pendrivehoz kapsz egy egy éves licencet.

2011. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 legendavagyok01 ***** válasza:
51%

Legalább utánaolvasnál, ha valamivel nem vagy tisztában:

[link]

2011. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, hogy választ kapjak, és ne kelljen két órát keresgélnem, nekem, rohadtul nem hozzáértőnek, de ha megerőltető a válaszolás, akkor csak menj tovább. Ez ennyire egyszerű.


Mellesleg nem teljes körű leírást vártam, hanem csak egy: ˝igen, nekem is ilyen van˝ vagy ˝nem, ilyen nincs és nem is lesz.....˝ ...báh!

2011. aug. 23. 10:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem neked mondta, hanem nekem. Valóban nem tudtam jól értelmezni a dolgot, lévén az Amazon oldalán nem volt részletes leírás.


Szóval elnézést, ha tévedtem. Az ott leírt pendrive tartalmaz egy víruskereső motort, de akkor sem a pendrive-on fut, hanem a gépen, amire feldugod a pendrive-ot. Amikor bedugod feltelepül a meghajtóprogram részeként.


Mondjuk az Amazonon elég rendesen le van értékelve, tehát érdemes lehet megrendelni, mert amúgy piszok drága lenne, nem éri meg az extra védelem egy átlag felhasználónak, hiszen egy víruskeresővel és a fent általam javasolt ingyenes program segítségével elég jól kivédhető egy Autorun fertőzés.

2011. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Valóban nem a kérdezőnek írtam, szerintem ez egyértelmű volt (ha gondom lett volna a kérdéssel, nem linkelek megoldást).

A másik válaszolónak piros pont, azt hiszem elolvasta amit neki linkeltem.

Természetesen nem a pendrivon fut, elvégre az nem egy kis számítógép. :)

Gyakorlatilag úgy kell felfogni, mitha egy portable vírusirtó lenne, amit saját maga indít el, és a pendrive afatforgalmát ellenőrzi.

Mivel a kérdés az volt, nem enged magára felmásolni vírusos cuccot, a kitélelnek maximálisan eleget tesz.

Egyébként személyes véleményem is az, hogy általában véve felesleges, de ha valaki nagyon sokat rakosgatja a pendrive-ját vadidegen gépekbe, akkor akár jól is jöhet.

2011. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Óóóóóóóóóóóóóóóó bocsesz akkor! Csak itt annyit oltják az embert, hogy már a kákán is csomót keresek!


:D :D

2011. aug. 24. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!