Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki feltörte minden egyes...

Valaki feltörte minden egyes közösségi oldalam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Az a helyzet, hogy egy "kedves" illető feltörte minden egyes közösségi oldalam. Tehát, freemail, facebook, msn, stb. Egy programmal törte fel, amit az internetről lehet letölteni, azt hiszem. Akárhányszor változtatok jelszót, akkor is be tud lépni, és visszaél ezzel a lehetőséggel! Kérlek segítsetek, kihez lehetne fordulni ezzel a problémával? Rendőrség foglalkozik ilyenekkel? Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. aug. 11. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

...

ILYEN PROGRAM NINCS...

2011. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De hidd el, hogy van.. :S sajnos tapasztaltam..
2011. aug. 11. 19:23
 3/13 anonim válasza:
egyszer en is igy jartam meg levelet is irt h matol az ove mindenem. elkuldtem az anyjaba mire minden felet elkezdett az adatlapomra kiirogtani. a tortenet lenyege az hogy elegge sokaig viaskodtam de csak nem szallt le rolam aztan meguntam es hagytam a fenebe mert nem erdekes ezen idegeskedni mire irt egy imelt az "uj" jelszavammal es soha tobbe nem tortent ilyen...
2011. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem fordulj a rendőrséghez mert az adataiddal él vissza és megsérti a személyi jogaidat,és amúgy is a hackerkedés illegális
2011. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És le is tudják nyomozni ip-ről... ezt bebukta...
2011. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem uaz volt a jelszavad véletlenül mindegyik oldalon?
2011. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az illető nem bírta felfogni épp ésszel, hogy kapcsolatban élek, ezért feltörte az adataimat,sőt, a páromét is, és az ő nevében olyan üzeneteket küldött nekem, h elhagylak, nem bírom veled, stb. Normális az ilyen????
2011. aug. 11. 20:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem. Jelentsd fel D:

Ne töröld a leveleket.

Lenyomozzák IP-jét → megvan honnan netezett → BÖRTÖN

2011. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az email fiókod/fiókjaidban beállításaiban nézd meg, hogy nincs-e megadva egy második cím is, ahova minden bejövő mail továbbítódik (és töröld azt, ha van).


A másik meg hogy ilyen "program" tényleg nincs ami feltörne mindent, legfeljebb a te gépedre került valami kártékony, amit szintén mielőbb ki kéne zárni pl. vírusirtóval (extrémebb esetben rendszerújratelepítéssel).

2011. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyen program nincs, hogy kiválasztod hogy kinek a mijét akarod törni, és ott egy orbitális hekk gomb.


Még viccnek is szánalmas.


Olyan van, hogy keylogger. Felraktak egyet a gépedre, és ellopták a jelszavaidat. Legközelebb legyél óvatosabb.

2011. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!