Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehet csinálni vele?...

Mit lehet csinálni vele? Nagyon Fontos?!

Figyelt kérdés
Óriási nagy gondom van,mivel nem csak én használom a számítógépemet,valaki más, MSN-en rákattintott egy oylan vírusra,hogy "nézd meg a képet [link]" Szóval...Amikor be vagyok lépve msn-be 20 percenként 1 fájl bekerül a C:/Documents and settings/**/Local Settings/Temp mappámba,ez általában egy 7 jegyű szám a neve,kis lakat az ikonja,ez folyamatosan küldözget mindenkinek olyanokat amit valamelyik kedves rokonom megynitott,h "nézd emg a képet" emiatt sokszor befagy az msn..Folyamatosan törölgetem ezen fájlokat és ujratermelődnek. Valaki ,aki ért az iylen mocskos dolgok eltávolításához,vagy valami fogalma van róla,kérem hogy irjon,mivel lehetne ezeket eltávolitani?
2011. aug. 7. 12:05
 1/7 anonim válasza:
Vírusírtás?
2011. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Avast-tal illetve Spyware Temrinatorral próbáltam,hatástalan,Most rakom fel az AVG-t mert ugyhalottam,hogy anti-malware védelem is van benne,és pedig valamilyen webhelyről(nevezetesen : facebook-adz vagy valami ilyesmi,foylamatosan blookollja az avastom ,és a folyamat ez a 7 számjegyű fas'zság megnyitása)
2011. aug. 7. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre egyik sem jó, és nem a vírusirtókban van a hiba! Egyik sem fogja leirtani neked, akármit is teszel fel! MSN vírus kiirtására van külön program, ezt töltsd le:

[link]

2011. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tökölsz itt órákat,napokat vírusírtással,azt vagy sikerül,vagy nem,én a helyedben újrahúznám a gépet,az a tiszta munka,nem pedig a víruskergetés
2011. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Használj pidgin-t a beépített kliens helyett.
2011. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindegyikre ment a kicsi zöld kéz..az msn virus removert megpróbálom,ha nemjó,ujrarakom a gépet..
2011. aug. 7. 16:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikeresen kiirtotta köszönöm.
2011. aug. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!