Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért tűnik el a háttérkép...

Miért tűnik el a háttérkép minden ujraindításkor? - Annyit kell tudni, hogy Win. XP. SP3, és van egy témám pluszba, de szerintem annak nincs köze hozzá. : )

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 11:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban ha mindig bekapcsolom a gépet, mindig üres a háttér, a témának a színe van kinnt! :D
2011. júl. 25. 11:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy utólag XP-n bevezették-e ezt a dolgot, de az újabb rendszereken ez a kalóz verziók sajátossága. A Microsoft ezzel kíván bosszantani téged, hogy vedd meg az eredetit.


Ez csak elmélet. Ha eredeti Windows-od van, akkor más a hiba forrása.

2011. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ezt énis így tudom, de XPnél még sose csinált ilyet..: S
2011. júl. 25. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ment át a WGA eredetiség ellenőrzésen, akkor szokta ezzel bosszantani a felhasználót.Valamint a felugró ablakkal (Ón szoftverhamisitás áldozata lett).

Le tudod szedni a WGA-t ezzel, aztán már nem szórakozik. Automatikus frissitést kapcsold ki, Windows Update-val Egyénim azt telepíted, amit te akarsz, WGA-t ne.

[link]

2011. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!