Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most mit tegyek? Lehet hogy...

Most mit tegyek? Lehet hogy valami vírus?

Figyelt kérdés

bejelölt facebookon egy angol csaj és ma írt nekem chaten ilyen hülyeségeket,erre mondott valami video-t és azt a mondatot lefordítottam a google fordítóval és valami olyasmit mondott hogy nem te szerepelsz ezen a videón? vagy vmi ilyesmi volt és belinkelt egy videót és valaki felpakolt RÓLAM egy videót youtube-ra de nem tudom megnézni mert oda van írva felülre hogy valami Adobe Flash Download vagy mi és ilyen 23 ezren látták a videót,szóval nagyon jó,meg láttam hogy akik fészen az ismerőseim,angolul ilyen kommenteket írtak és néhányat lefordítottam és olyanokat írtak hogy "Egy szóval rettenetes" meg ilyeneket és ááááh már komolyan faxom kivan,és eddig nem akartam rákattintani arra a download-ra mert gondoltam biztos valami vírus,de meggondoltam magam és letöltöttem erre mikor rákattintottam hogy Futtatás,kiírt valami szöveget hogy System Error és ott volt egy OK gomb ...szóval ezzel se értem valami sokat :S

mit csináljak?

13L


2011. júl. 20. 12:33
 1/7 anonim válasza:

Kérdezd Putyint!



Amúgy igen, ez egy vírus :) Vírusírtó ;)

2011. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem :S

de akkor ugye nem is az ismerőseim írták azokat a kommenteket?

2011. júl. 20. 13:14
 3/7 stell-1 ***** válasza:

Üdv

Ez új Vírus, és itt az antivius nem segít, használd az ezt a leírást a blogomból,Igen ezt idegen Hacker kulde, ez bement a Facebook fiókjába az ismerősödnek,

[link]

2011. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó: nagyon szépen köszönöm :DDD bár nem tudom,semmi baja nincs av gépnek :)) újrainditottam és ugyanolyan mint eddig :P
2011. júl. 20. 21:53
 5/7 stell-1 ***** válasza:

Tehát akkor mar rendben van??

Ha igen akkor nincsen mit.

Üdv

2011. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nem jó, ha már 13 évesen fent vagy a Facebookon, mert sajnos mindent elhiszel. A "csaj" nem "csaj", hanem valamelyik botnet hálózat automatája, a gépedet zombiként fogják használni a tudtod nélkül, bűncselekményekhez és spamok terjesztéséhez. Jó esetben nem állsz modellt webkamera előtt a pedofil mocskok gyönyörűségére. Légy sokkal óvatosabb és minél előbb futtasd le ezt azt az Online Scannert. (System Error: támadás a Windows-od ellen)!

[link]

2011. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :P

nincs semmi baj a géppel,cam előtt meg nem szoktam pózolni,egyrészt minek?? másrészt egyébként is elcseszte tesóm vagy nem tom szóval még bekapcsolni se tudom x'D

:DD

2011. júl. 21. 01:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!