Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtó volna nekem...

Milyen vírusirtó volna nekem megfelelő?

Figyelt kérdés

Olyan vírusirtó kéne ami nem terheli meg a gépet és nem ad másodpercenként hibás tévesztéseket. Utoljára Avira-m volt. Elég jó volt(évekig ezt használtam,gond nélkül),mindaddig míg le nem blokkolta a netem -.- Soha nem csinált ilyet.Most meg átkattant neki. A gépemen még Spyware Doctor is van.

Ja és Nod32,AVG meg Kapersky nem kell!!!


2011. júl. 14. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vipre
2011. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
használj Vipre-t, ahogy az előző is írta. Nagyon jó a keresőmotorja, az adatbázis naprakész, egyáltalán nem ad téves riasztást. Nem eszi a vasat, netet, memóriát. Nekem ez az első termék, amely mindent megfog, legyen az trójai, spy, stb. A real-time funkció tökéletes és észre se venni, hogy megy. Csak ajánlani tudom!
2011. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Használj bármit, csak Vipre-t ne, főleg gyenge gépen! Időnként rájön a procievészet, aztán csodálkozni fogsz, miért nem tudod használni a gépet...

Az Avira gondját nem oldotta meg újratelepítés?

2011. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Már megoldódott a probléma. Nem az Avira okozta a netem meghibásodását :)

Azért köszi a válaszokat:)

2011. júl. 14. 19:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox böngészőnél nagyobb memóriazabáló nincs! Egyetlen vírusirtó sem éri utol. Egyébként az ESS (újságkóddal) gyenge gépen is kiválóan fut.
2011. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Firefox-t használok:D
2011. júl. 16. 13:23
 7/14 anonim válasza:
Miért nem használsz ESET Smart Security-t? Legjobb, mi létezik. Tűzfal, fájlrendszervédelem.
2011. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Régebben azt használtam. De ilyen kisebb vírusokat egyáltalán nem talált meg. Csak a nagyokra hajt. Az én gépemben meg inkább több a kicsi,mint a nagy:D
2011. júl. 27. 10:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan állítod be az ESET-et, Hozzáértő módban konfigurálod, akkor MINDENT megtalál. De a legjobb a megelőzés, szigorúra beállítod s tűzfalát, csak néhány progit engedsz ki a netre (pl. levelezőkliens, böngészők), már be se juthat egyetlen fertőző akármi sem.
2011. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom,rábeszéltél erre az Eset-re:D Csupán annyi a baj h nagyon konzervatív vagyok,úgyhogy szerintem (ideiglenesen)maradok még az én jó régi Avira-mnál,meg a Spyware Doctor-nál.De ha valami problémám lesz,az első amit felfogok rakni az a Nod32 lesz:)

Mellesleg már otthagytam a Firefoxot,most már Chrome-val szörfözök a neten:)

2011. júl. 27. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!