Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win 7-en fájltörlős vírus!...

Win 7-en fájltörlős vírus! Trójai lenne? (Sürgős! )

Figyelt kérdés

Böngésztem a netem, blogokat olvasgatva amikor bejött a vírushiba és kiírta hogy trójai vírus, ki is léptem a böngészőből, aztán egy csomó hibajelentés jött, angolul is, nem tudtam végigolvasni mind őket, de egyszercsak elkezdte kitörölni a fájlokat, a ram-ra írt ki valami hibát, és sorra eltüntek a könyvtárakból a képek, zenék, dokumentum mappák, aztán kikapcsoltam a laptopom, azóta nem mertem bekapcsolni, a napokban elviszem egy szakértőhöz. De addig szeretném tudni, hogy ez milyen vírus lehet, és hogy valóban kitörölte-e a gép tartalmát, és nem tudom visszaszerezni akkor sem, ha visszaállítjuk a windows 7-et? :S

Mert hát ezen volt minden fontos anyagom.

Kérlek ha van ebben a témában tapasztalatotok, akkor osszátok meg velem!!

Köszönöm!


2011. júl. 8. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezt töltsd le és futtasd le.

2011. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Ez helyreállítja azokat a fájlokat-könyvtárakat is, amiket a vírus letörölt?

2011. júl. 8. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem nem törölt ki semmit.de majd írd meg h mitörténik.

Ez csak trójai írtó.

2011. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez trójai lesz! Az egyik barátomnak ilyen volt csak neki egy kicsit másképp!(neki is Win7 volt) Hogy megjelent egy kis jel, és ugrált mappáról mappára és amit gondolt az kitörölte! Ez szeritem BIZTOS HOGY TRÓJAI LESZ!
2011. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg rejtetten megmaradtak a fájlok,de ez nem biztos. Viszont ajánlatos sűrűn lementeni és kiírni CD-re vagy DVD-re a saját anyagaidat. Vissza lehet másolni, ha baj van. Mi a védelem a gépeden, hogy bejutott a trójai?
2011. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!