Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan kell ezt a fajta...

Hogyan kell ezt a fajta vírust eltüntetni/letörölni a gépemről?

Figyelt kérdés

Ma (2011.05.29) bekapcsoltam a gépemet és minden .exe fájl átalakult vagy nem tudom mit csinált de most már .wma fájl.

Utánna olvastam az írták hogy valamilyen spy/trojai vírus lehet . Lefuttatam a vírusirtomat (Nod32) és talált 10 db vírust mindegyiket letöröltem de még mindig nem jó . Amugy a Windows feladatkezelőt is letiltotta de azt sikerült megcsinálnom . Csak a Sajátgépet és a Google Chrome-ot engedi megnyitni . Kérlek titeket aki tud az segítsen , mert nem szeretném újra rakni a gépet. UI: bocs a regényért :)


2011. máj. 29. 17:00
 1/6 stell-1 ***** válasza:

Udv

Futtasd le az exehelpert

[link]


a logjat tedd be ide a blogomba.

[link]

2011. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A netről bejutott egy féreg, wma pedig mp3 fájl. Amennyiben a NOD-od "ingyenes" (valahonnan leszedett licenszes), akkor ne csodálkozz, hogy beengedte. Online Scannerek le tudják szedni.

[link]

2011. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valamelyiket töltsd le és futtasd.

[link]

2011. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a gyors válaszokat !

Most bekapcsoltam a gépet és nagy csodálkozásomra minden tökéletes , olyan mint elötte . Kb.5 perce a 3éves hugom itt a gépen játszott és elnyomkodott valamit az óta rendessen müködik.

2011. máj. 29. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3 éves húgod jobban ért hozzá? :)
2015. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!