Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A NOD32-ben van ugye az...

A NOD32-ben van ugye az SysInspector. És abban ha már kockázatos szintű fájlok vannak akkor azokat csak simám törölni kell vagy hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nekem sem sikerült rájönnöm mi is ez pontosan, de nagyon dicsérik :D
2011. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok! ESET súgójában megtaláltam a választ kérdésedre.


"Eltávolítja az ESET SysInspector a kártevőket?


Az ESET SysInspector jelenleg nem képes módosításokat végezni a számítógépen. Ez nem egy kártevőkkel szembeni védelemre, hanem elemzésre szolgáló „írásvédett” eszköz. Ha kártevők elleni programra van szüksége, töltse a szoftver próbaváltozatát innen, vagy használja az ingyenes ESET Online Scanner vírusirtót.


"

2011. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen én is megnéztem és fut is az online scanner de úgy veszem észre h ugyanolyan rossz mint a NOD számítógép ellenőrzése mert semmit sem vett észre eddig... meg vannak 8-as szintűek is mert láttam és ez idegesít a legjobban. Már futtattam a Ccleanert + a Spybot-ot is de semmi és a gépem is lassú.
2011. máj. 11. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
SysInspector az nem egy másik keresőmotor, az egy diagnosztikai program. Amire magas szintű értékelést ad az nem vírus, hanem olyan programok, driverek, melyek inkompatibilitásokat, teljesítmény csökkentést okoz. ESET-nél pontosabb antivírust nem találsz, más minden szarra riaszt, mire nem kéne arra is. Ha lassú a géped akkor a CCleaner nevű programmal lesd meg mik indulnak automatikusan, a felesleget tiltsd le, aztán az Ashampoo WinOptimizerrel optimizáld le a rendszered. NOD32-tőt töröld le és tedd fel helyette az ESET Smart Security 4.2.71.2-őt (azaz a legújabbat) azt magazinos regisztrációkkal aktiváld, ne fixekkel, finderekkel. Ha ezzel mind megvagy írj privátot és segítek felhúzni, mert gyárilag eléggé gyengus beállításokkal bír. Addig, az esetleges fertőzéseket (tört verziónál vagy hibás beállításoknál gyakori) futtasd le a(z) Malwarebytes' Anti-Malware gyors vizsgálatát, ha talál valami azt távolíttasd el vele, azután teljes ellenőrzést futtasd. Miután jól beállítottad az ESS-t, azután nem fog semmit találni, max tévesen riaszt. Elnézést a kilométeres szöveget, de így is nehéz a sok "okostojás" avastos és avgs mellett.
2011. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tele lehet a géped Ideiglenes internet fájlokkal (.temp). Takarítsál Ccleanerrel .Böngészőkben használd az Adblock Plus reklámbokkolót (magyar, román, német betöltött szűrőkkel), valamint a NoScriptet.
2011. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!