Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet az hogy a NOD 32 lassitj...

Lehet az hogy a NOD 32 lassitja a gépet mert a játékaim úgy beszaggatnak és nem tudom mi miatt mert 1 jó 1 nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a nod az egyik olyan virusirtó ami a legkevésbé fogja vissza a gépet, régi,gyenge gépeken is gond nélkül fut! Valami más probléma lehet
2011. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy milyen a játék rendszerigénye.

Az se mind egy hogy esetleg frissít/fájlokat ellenőriz a nod32 közben.Illetve ha sok a háttérben futó program akkor az növeli a processzor kihasználtságát és a memóriát is viszi.Szóval ha van mondjuk msn,torrent vagy más háttérben futó program azt ajánlatos kikapcsolni amikor nem használod és játszani akarsz.

2011. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amíg játszol, kapcsold ki a vírusirtót és meglátod.
2011. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amíg a nod a háttérben frissít/fájlokat ellenőriz, a gép gyakorlatilag használhatatlan, én emiatt is váltam meg tőle.
2011. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ESET Smart Security egyáltalán nem lassitja a gépet, sőt a netet sem, akkor se, ha éppen frissiti magát. De ehhez memória is kell, illetve ez két magú procis gép.

Az lehet a gond, hogy vagy kevés a memória, vagy pedig begyűjtötte a Windows az összes .TEMP fájlt. Ccleanerrel takarítsál.

2011. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Honnan töltötted le ezt a NOD-ot? Milyen szerverről? Ez a gyári: [link]

És honnan vetted a licenszkódot?

Az én ESET-em újságkódos.

2011. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
eset honlapjáról ingyenes antivirus amit letöltesz és kész.
2011. máj. 10. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Ami ott van, az 30 napig jó, de utána vagy megveszed a licenszkódot, vagy előfizetsz a PCGURU-ra és havonta megkapod. Az ESET-NOD nem ingyenes progi.
2011. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utána ujból le lehet tölteni.
2011. máj. 10. 21:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálsz, akkor igen, egyébként nem.
2011. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!