Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows XP frissítése?

Windows XP frissítése?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy egy elég régi gépem van és, hogy érdemes-e a bekapcsolni a frissítést rajta? Nem fogja belassítani?

Gépem: Intel Celeron 2.6 GHZ

1 giga ram

Előre is köszönöm. :)


2011. ápr. 29. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogja más régi gépen is be van kapcsolva nekem is van egy régebbi laptopom és a 256 ramall van és anális be van kapcsolva
2011. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2,6 512 rammal és mindig is ment a frissítés,nem lassít és jót tesz neki:)


előzőnek meg h anál is be van kapcsolva hát... :) jól van poén

2011. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és nem fogja vissza a gépet
2011. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotok! :)
2011. ápr. 29. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
mi a poljén tényleg be van kapcsolva
2011. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha régóta ki volt kapcsolva, akkor eleinte nagy mennyiségben fogja magának leszedni a cuccot! Ha bekapcsoltad a frirsítéseket, akkor számíts arra, hogy a következő indításkor a gép, amint van net, utána egy kis idő múlva, elkezdi leszedni a frissítéseket! A nagymamám gépén 3-4 évig ki volt kapcsolva a frissítés, és volt olyan mikor 40 percig töltötte le, és telepítettük(direkt) és 13 telepítést kezdett el csinálni(néha még az én gépem is ennyit telepít!) De amikor kikapcsoltuk akkor ment minden rendsen kijelentkezés, beálítások mentése, Windows leáll/Ne kapcsolja ki, és e húzza ki a számítógépet, atomatikusan ki fog kapcsolódni) 1/73 frissítések telepítése!
2011. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a Windows operációs rendszer tört, akkor ne kapcsold be az Automatikus frissitést, hanem menj fel a Windows Update-ra és amikor megkeresi, mi kell a gépedre, akkor válaszd az Egyénit. Nézd át, mit akar letölteni és ne engedd a WGA-t (Eredeti Windows, valódi előny). Az összes többi mehet. Nekem sincs több, mint 1.60 GB, az igaz, hogy kétmagú a proci, de Windows XP SP rendszeres frissitéssel egyáltalán nem lassú.
2011. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*SP3
2011. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!