Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítség az OUTLOOK levelezőbe...

Segítség az OUTLOOK levelezőben? Hol lehet beállítani?

Figyelt kérdés

Tudom nem biztonsági kérdés, de itt vagyok a legtöbbet.

Három gépemre telepítettem Office 2007 - t, de egyedül Acer gépemnél kapok emailt amibe "link" van nem engedi megnyitni, azt írja ki vegyem fel a rendszergazdával a kapcsoplatot, mivel ez a művelet le van tiltva ... Pedig egyformán lett telepítve mindegyik gépem.


2011. ápr. 25. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj Mozilla Thunderbolt-ot. Szerintem sokkal egyszerűbb használni és konfigurálni is. Nekem azzal eddig semmi gondom nem volt. Az új Thunderbolt-ban már csak a Nevedet, e-mail cím és a hozzá tartozó jelszót kell megadni, a többit automatikusan megtalálja.
2011. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még ilyennel nem találkoztam. Szerintem nézd meg a böngésződ beállításait! Esetleg a vírusírtó is letilthatja. Amúgy ha hálózatban van a géped, még egy tűzfal is közbeszólhat. (Bár ez utóbbi, lehet, hogy hülyeség - nem vagyok rendszergazda.)
2011. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!