Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan szedjem le azt a...

Hogyan szedjem le azt a vírust, ami a rajta van a gépemen de egyik program sem látja?

Figyelt kérdés
Hali! Az itt a gond, hogy van egy pár vírus a gépemen, de se az AVAST se pedig a SUPERAnti Spyware professional nem látja! Amikor az Advanced System Care 3 programot, rányomom, ogy keresse a kémprogramokat, többször is látom, hogy ehhez hasonlókat ír:Trojan.Downloader.Win32.Bho meg ehhez hasonlókat! Az Advanced System Care program isem veszi észre, egyszerűen elhalad mellettük! Mit tegyek?
2011. ápr. 24. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezekről a programokról inkább nem mondok véleményt...

Futtasd le ezt: [link]

2011. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ESET!

Vagy kaspersky

2011. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ESET-et nem fogok használni! Még az általam készített kárt nem tevő hamis vírusonál is beriasztott, hogy kártevő, pedig nem csinált semmit a hamisvírus csak annyit, hogyha megnyitottam kiírta, hogy Trójai vírus aktiválva! A gép kikapcsolás alatt áll! Mentse minden munkáját...! És leáll a gép, de nincs semmi! Kasperky, meg még rosszabb mint az avast!
2011. ápr. 24. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Adatmentés, meghajtóformázás, op. rendszer újrarakása. Nekem folyamatosan volt ilyen. 3-6 havonta újra kellett rakni az egész gépet. Nyilvánvaló volt, hogy van valami a gépen, de semmi nem találta... Csak a tünetek alapján sejtettem, mi lehet. Aztán kiszúrtam, hogy a vírus törölte a reg. számát a Windowsnak, ezért nem kaptam update-eket, mert az update szerver visszautasította a hozzáférést/letöltést, de az egész azért tűnt fel, mert a vírusirtó folyton jelezte, hogy elavult az adatbázisa. Addig kattintgattam vaktában, míg megtaláltam valami naplóját, amiben benne volt, hogy ő folyamatosan próbált csatlakozni a szerverre, de az nem ismerte fel a reg./előfizetői kódomat... Semelyik online víruskereső nem segített...
2011. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj, eszembe jutott! Memtest86 állítólag jó. Csak macerás, mert .iso, azaz boot CD-t kell csinálnod. Nagyjából az általad is felsorolt programokat tartalmazza, úgyhogy én nem vagyok tőle elájulva.

A vírusok érzékelik, ha az elpusztításukra kitalált vírusirtóval üldözőbe veszik őket, és lerázzák magukról a progit.

Gyorsabb és egyszerűbb, ha újrarakod. Tapasztalat...

2011. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meggondoltam magam! Rárakom a NOD32-t de csak a vírus kedvéért, de ha ez nem szedi le, akkor én nem tudom, hogy mit csinálok! Addig próbálkozom a vírusírtókkal, ameddig ki nem lesz szedve az a vírus!
2011. ápr. 25. 07:56
 7/7 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy nagyábból mikor került fel a vírus csinálj egy rendszer visszaállítást. Nálunk bevállt. Amugy a winnek a hivatalos oldalán van netes víruskereső azis elég jól müködött..
2011. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!