Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus vagy féreg lehet?...

Vírus vagy féreg lehet? Felugráló ablakok IE-ben!

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 órája állandóan felugrálnak popup ablakok, mindenféle reklámok, regisztrációk, játékok, stb. De csak Explorerben. Nem tudom mit csináljak, szerintem valami kártevő. Még akkor is jönnek ezek a kéretlen' ablakok, amikor nem ülök a gépe előtt!

Van Eset Smart Security programom.

HELP!


2011. ápr. 20. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Google Chrome vagy Mozilal Firefox

Az IE olyan, mintha a betörőknek nyitva hagynád az ajtót, egy csomó vírust összeszed

2011. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés.

Mozillát is használok. De ezek a felugró ablakok akkor is IE-ben jönnek!

2011. ápr. 20. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
igen ezek az ie-t szokták megtámadni, most nem emlékszem, hogy melyik vírus szokta ezt csinálni.. csináltál az esettel keresést? talált vmit? szedd le ezt is, tedd fel és futtasd. heti 1x elég, meg ugye most :D
2011. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja a link:

[link]

2011. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lefuttattam egy (mindenre kiterjedő) keresést. Talált 2 fertőzött fájl, azokat megtisztította, kitörölte. Elvileg most jó?
2011. ápr. 20. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha Hozzáértő módra állítod az ESET-et és átnézed az összes konfigurálást. Állítsd be a kiterjesztett heurisztikát és minden mást is. Alapértelmezettben (netről letöltve) ezt nem tudja, be kell állítani.
2011. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!