Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most akkor melyik programnak...

Most akkor melyik programnak van igaza?

Figyelt kérdés
Hali! Van nekem egy Avast vírusírtóm meg egy Advanced Cystem Care 3 programom! Amikor a System Advanced Care 3-mal keresem a kémprogramokat, akkor alul ilyeneket ír ki: Trjoan downloader meg ehhez hasonlókat! Ma lefutattam egy teljes rendszervizsgálatot az Avast-al és nem talált semmilyen vírust! Akkor most van trójai vagy nincs?
2011. ápr. 13. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A virusirtok közt is különbség van, kétféle módon vizsgálnak:

1, az adatbázisuk alapján keresik (ezért frissiti naponta az adatbázist)

2, a programok viselkedése alapján


Mindegyik viruirtó tévedhet, ha gyanús fájlt találsz töltsd fel ide, és itt több virusteszt is van

[link]

2011. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezzel mőár csak az agond, hogy nem találom a fájl-t! Vizsgálja az Advanced system Care 3 program írja is, hogy: trojan downloader.Win32.BHO


ezt írja ki vagy 5x de a kereső meg nem találja az operációs rendszerben!

2011. ápr. 13. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez egy vírus fajta?
2011. ápr. 13. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

mézd meg ezzel is (nyugi, nem akad össze az Avast-al)

[link]

2011. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem találom a fájl-t!
2011. ápr. 14. 10:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Alapbeállításban a vírusirtó ha fájl talál, akkor vagy törli, vagy karanténba rakja. Ezért nem találod. Nézd meg a vírusirtó karanténjében.
2011. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A karantén üres! Leszedtem az SUPER Anti Spyware programot, lefutattam kb 30 perc alatt végzet talált 5 cookie-t, meg egy trojan virust! Utána futtattam a kémprogram keresést az Advanced-el és még mindig vagy 5x azt írja, hogy trojan downloader meg...!
2011. ápr. 14. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást, újrainditás és így ereszd rá a vírusirtót. A System Volume Information hajlamos a trójaiakat is helyreállítani. Ha megvan a fertőzés, vagy töröld vagy zárd karanténba. Aztán megint újrainditás, kapcsold vissza a Rendszer-visszaállítást.
2011. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hol kapcsoljam ki a rendszer visszaállítást?
2011. ápr. 16. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!