Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Avira Antivir Personal...

Az Avira Antivir Personal Free miért nem frissíti a vírus adatbázisát?

Figyelt kérdés
A gépem nincs állandóan bekapcsolva. Avast volt előtte, ott megszoktam, hogy bármikor kapcsoltam be a gépet azonnal frissített. Ezt az Aviránál miért nem lehet megoldani? Ezt is csak onnan vettem észre, hogy a XP biztonsági központja jelzett és akkor már két hete nem frissített!!! Ha direktből nyomok egy Start Updatet akkor minden ok, de ezt nem akarom naponta eljátszani. Config-Automatic Update aktiválva van "naponta" frissítésre. Van megoldás?
2011. ápr. 9. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

nemrég kaptam egy gépet megjavítani mert televolt mindenféle vírussal, és AVIRA volt rajta...


Linux Ubuntu alatt sikerült leirtani őket, majd feltettem az ESET Smart Securityt


Program: [link]

License: [link]

De akár így is meglehet oldani: [link]

2011. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy foglalkoztál a kérdésemmel! Én is víruskereső cserében gondolkodom, megpróbálom amit te javsolsz.
2011. ápr. 12. 11:42
 3/5 anonim válasza:

Ha minden képpen AVIRA - t szaretnél, menj fel az ORIGO Szoftverbázisra, keresd meg és a véleményeknél Blusman nevű Úr ezt a kérdésedet már megválaszólta elég precízen. De az előttem szóló Úr írta le a legjobb dolgot Számodra, én is erre szavaznék ...

Dönts belátásod szerint, szép napot!

2011. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Avirában nem tudok segíteni, nagyjából 1 hónapig használtam, de nem jött be.

ESET vagy Kaspersky. Igaz ezek nem ingyenesek de sokkal jobbak, természetesen ezeket is "ingyenessé" lehet tenni ( sg.hu ; TrialResetter)

2011. ápr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Soha többet Avira! Erre nincs megoldás, mert egy fos!
2011. máj. 20. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!