Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek a KASPERSKY...

Mi a véleményetek a KASPERSKY INTERNET SECURITY 2011-tről?

Figyelt kérdés
fejtsd ki bőven
2011. ápr. 7. 19:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
Van egy ismerősöm ,akinek a Nod32 van, és a StopZilla, már 2 éve használja, és nincs panasza.A Nod32 azt mondta hogy úgy frissíti magát mint az állat,csak be kell írni egy helyet.Ha kiváncsi vagy rá akk majd kiirom
2011. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ESS csak akkor jó, ha EREDETI (ha már nagybetűzzük a lényeget :P komolyra fordítva, törve minden több kárt csinál, mint hasznot). Kaspersky jött be nekem a legjobban, ha megvan alá a vasad, akkor észre se lehet venni, amúgy meg annyira fogja a gépet, hogy kemény 0 cpu-t, és ha felszalad 7-ről, akkor legfeljebb 25 MB RAM-ot eszik. Keresés alatt meg nem kell buzerálni a gépet.

Elején volt egy hozzászóló, neki annyit, hogy csak akkor elég az AV, ha Win 7-d van, mert annak jó a tűzfala (xp-é annyi, mint halottnak a csók).

2011. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kaspersky Internet Sec. nagyon jó program!! Régen ezt használtam (trial resetter-el)


Most inkább ESET Smart Security 4-et használom, mert ezzel hamarabb bekapcsol a gépem, és nekem áttekinthetőbb.

[link] Itt lehet kérni eredeti license kódot.

Egy más alternatíva is létezik: [link]

2011. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kiváló program. Ha gondjaid vannak az erőforrásokkal, válassz korabeli verziót, ami a gépednek megfelel. Egyébként kb. az egyetlen olyan cucc, ami a verziószám növekedésével észrevehetően hatékonyabb lesz.
2011. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!