Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnam torolni es ujra...

Hogyan tudnam torolni es ujra rakni a virusirtot az angol laptopra?

Figyelt kérdés
Szoval nem en raktam fel a gepre.A neve AVGInternet Security 1 honapig ervenyes,ingyenes probaverzio.Nem reg vasaroltam a gepet de nincs ilyesmibe gyakorlatom.Ha tudnatok tippeket osztani,orulnek nagyon.A progi 2 nap mulva lejar.Koszonom.
2009. febr. 21. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan azért telepítettek 1 hónapos próbaverziót a gépedre, hogy a próbaverzió lejárta után megvásárold az 1éves frissítést. Ha meg vagy elégedve a programmal, vásárold meg. ha nem szeretnél fizetni, akkor válassz otthoni felhasználóknak ingyenes programot. Távolítsd el a gépről az AVG-t,és telepítsd például az Avast Home Edition-t.
2009. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod,de az volt a kerdes hogyan tunam torolni,es ujrarakni...
2009. febr. 21. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

A program eltávolításához uninstall program kell. Pl. ez:

Revo Uninstall

[link]


Újratelepíteni a szintén próbaváltozatos home verzióval itt:

[link]

vagy full változatban itt:

*****


De szerintem az előttem szóló jót ajánlott az AVAST személyében. Néhány éve már azt használom Comodo tűzfallal párosítva. Nagy gond nem volt vele.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a linkeket.Sikerult az Avast telepitenem.Es meg nehany progi lesz hozza.

Kellemes idotoltest!

2009. febr. 22. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne hozzá külön program, hogy eltávolítsa?


Egyszerűen vezérlőpult, program hozzáadása eltávolítása és ott kiválasztod amit törölni akarsz. Esetleg a program filesból kitörlöd a mappájában lévő felesleges dolgokat.

2010. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!