Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha csak windows frissítéseket...

Ha csak windows frissítéseket telepítek?

Figyelt kérdés

Kikapcsoltam az automatikus frissítést: nekem ne telepítgessen mindenfélét a rendszer... Na, jó: az eredetiségvizsgálatos cuccot (WGA) nem engedem, de mást windowssal kapcsolatban igen.


Microsoft frissítést viszont egyáltalán nem. Ebből nem lesz baj, ugye? És amúgy mennyi tárhelyet foglalnak a frissítések? Ha egyáltalán nem frissítek semmit, akkor kárt teszek a rendszerben?


2011. márc. 14. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

nem teszel kárt.

Meg tudnád nekem mondani ,hogy hogyan kapcsoltad teljesen ki a frissítéseket? nekem sehogy sem megy és mindig frissíti a rohadt videókártya vezérlőt az pedig nekem nemjó és ujra kell telepítgessem.Mit kell tegyek ,hogy teljesen elvágjam a gépet a frissítésektől?

2011. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor jó. Köszönöm! Azt hiszem anyunak úgy vagy, h nem jogtiszta semmije és XP-je van, ami néha kikapcsolás előtt rákérdez, h telpeítéssel vagy anélkül akarja kikapcsolni a gépet. Egyszer azzal együtt kapcsoltam ki és újra kellett telepíteni a windowst. Tudom, hogy ez a WGA miatt volt, de akkor is!!! :/


Na és válaszolva a te kérdésedre:

Nekem windows 7-em van, ott: vezérlőpult és nekem van egy olyan ott, hogy windows update. Nekem ott van ilyen, hogy beállítások és ott tudom kikapcsolni az egészet vagy be lehet állítani, hogy keressen, de te döntsd el, hogy akarod-e telepíteni vagy sem. :)

2011. márc. 14. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy Internet Explorer8, Windows Update, ActiceX-szel megkeresi a frissitéseket. Kiveszed a jelet a WGA és a Risszindulatú szoftver eltávolító elől és a többit letölti, telepíti.
2011. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!