Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusom van, nod32 találta,...

Vírusom van, nod32 találta, de egy olyan fájlban, ami nekem fontos. Csak karanténba tettem, hogyan lehetne a fájlt ismét használni?

Figyelt kérdés
!smétlem fontos a tartalma, egy rar.
2009. febr. 16. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy vírus. Valószínű, hogy a Nod-32 a cracker alkalmazást, vagy egy adware-t jelzett vissza. (A Rar csomagokban sokszor előfordul, pl.Win32/HackTool.Patcher -vagy Win32/Adware.WhenU.SaveNow alkalmazás )

Megtudnád nézni a talált "vírus" nevét? akkor többet tudnánk. (esetleg, átlehetne nevezni). Program files >ESET mappa >nod32.log -ban keresd!

2009. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne bénázz már, csomagold ki mondjuk Total Commanderrel, attól még szabadul el egy vírus... Csak ha rákattintasz, és elindítod. Úgyhogy ne kattints rá! A többi meg attól függ, milyen/melyik fájban van a vírus, továbbá pont az a fájl kell neked, vagy egy másik, egy ilyen csomagban több fájl is előfordulhat, de majd mi kitaláljuk helyetted, mert lusta vagy részleteket írni...
2009. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első nyert, egy crack volt, és azt töröltem belőle, köszi :)
2009. febr. 17. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!