Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom megnézni a gépemen...

Hogy tudom megnézni a gépemen azt, hogy milyen oldalakat nyitottak meg, vagy mit töltöttek le? Esetleg hová?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyomd meg a Ctrl-H-t, ha szerencséd van, ott lesz.
2011. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Előzmények majd minden előzmény megtekintése.
2011. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de teljesen hülye vagyok a gépekhez...hol találom az előzményeket? És a Ctrl+H hol és mikor alkalmazzam?
2011. febr. 14. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox böngésző menűsora: Előzmények.
2011. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megtaláltam!

Mennyi ideig tárolja az adatokat? Meddig visszamenőleg láthatom az oldalakat?

Bár ez igazából a könyvjelzőként használt dolgokat tárolja mutatja,legalábbis én azt látom csak. Esetleg ha nem rakja ki magának, csak nézeget oldalakat, oldalakra kattint, utána én fogom azt látni, megnézni?

Vagy ha esetleg letöltésre kerül sor, legyen az kép vagy film vagy adat, meg tudom nézni valahogy Pl: új mappa a gépemen, vagy friss letöltések,mentések stb?

Esetleg ha valaki nem annyira analfabéta a géphez mint én és az egyértelmű jeleket kitörlik,pl: a Firefoxból a torrent-et,és a Mozilla is úgy van beállítva, hogy azt a kis nyilacskát legördítve ne jegyezze meg a megnyitott oldalakat, akkor is valahogy nyomon tudom követni a gép használatot? Pl: a start menű: legutolsó dokumentumok...Ami mindig tiszta mikor én kerülök a géphez...:)

Remélem érthető voltam!

2011. febr. 15. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Eszközök, Előzmények törlése.
2011. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia cicicica!


Látom, hogy teljesen kezdő vagy.

Kérjél meg valakit a környezetedből, aki vágja a témát.


(Amúgy valszeg, a sütiknél is nyoma van, hogy mit nézegettek...)

2011. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sütik? :)
2011. márc. 1. 11:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Sütik vagy cookie-k. Beállítások/Adatvédelem/Egyéni beállításokat használ az adatvédelemhez. Sütik megtekintése.
2011. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!