Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit szóltok az új Avast 6....

Mit szóltok az új Avast 6. 0.945. 0 verzióhoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg még béta, de már kipróbálható.Hamarosan végleges verzióba kidobják.Aki kipróbálta vagy ki akarja annak itt egy link ahonnan letöltheti.Észrevételeket véleményeket várok.


[link]


2011. febr. 5. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Aki nem hozzáértő, sőt, nem témabeli, annak nem ajánlom a kipróbálását.


Amúgy a Free-t is jelentősen kibővítik extrákkal, pedig jelenleg se lehet panasz erre. A 6-osban még több extra lesz, mint most az 5.1-esben van.

2011. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem is hallottam róla:D Aki kipróbálta, új külsővel is rendelkezik?:D
2011. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért is fontos az a külső? Telepít, beállít és utána szépen megbújik a kis gömböcskében :))
2011. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam - nem is akarom, majd a végleges megjelenése után is fogok várni min. egy build-et -, de láttam screenshot-okat. Nem lesz szép..... Ez a "3d" Feeling fog eltűnni belőle.



Érdekel valakit, milyen újítások várhatók a motorháztető alatt?

2011. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, szerintem jobb lett mint az 5.- verzió:-) Látható, még, hogy béta mert itt-ott lefagy az új funkciónál.
2011. febr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szép, jó, csilli-villi, de még mindig a megelőzésre, mint a megakadályozásra megy, és az új funkciók nagy része felesleges (kivéve azoknak, akik 18+ oldalakon forgolásznak). Amíg a heurisztikát nem ismeri meg, addig részemről felejtős a dolog.
2011. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért újítják mindig a külsőt... esküszöm többet foglalkoznak vele, mint a belsővel.
2011. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!