Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírusirtó és...

Melyik a legjobb vírusirtó és internet security?

Figyelt kérdés
Nekem Kaspersky Internet Security és Nod32 Antivírus van.Ez jó-e?Vagy tudtok ajánlani jobbat is?
2011. jan. 28. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Két virusirtót nem ajánlatos egyszerre használni. Nekem a nagyobb Nod van, az ESET Smart Security, évek óta nem volt problémám a virusokkal, pedig elég gyakran riaszt
2011. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
NEM JÓ! A kettő ki fogja ütni egymást, meg a gépedet is! Szedd le a Nodot, hagyd fent a KIS-t, az tökéletes.
2011. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a kaspersky csak netes nem?
2011. jan. 28. 12:36
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor kaspersky vagy eset smart?
2011. jan. 28. 13:04
 5/14 anonim ***** válasza:

Induljunk ki abból, hogy legális termékről van szó (vagy megvett, vagy próbaverziós kódvadászós (akár újságos, ez is egy működő alternatíva), abban az esetben Kaspersky, ez egyértelmű. Szinte minden statisztika szerint jobb, mint az ESET.

Ha törted/törni akarod (értem ez alatt crackelést), akkor holt mindegy, mi van fent, mert ugyanannyit ér.

2011. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Két komplex védelem sok egy gépre. Ha egyiket sem vetted még meg, csak próbaverziósak, akkor gyengébb gépre sokkal jobb az ESET Smart Security. Nem fogja vissza annyira a gépet, viszont két év alatt semmit sem engedett át. Csak persze mindent be kell állítani, a tűzfalát is. Ha ezek törtek, akkor jobb, ha elfelejted, és valami jó kis ingyeneset töltesz le.
2011. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12 26: nálam unatkozik az ESS vírusirtója, mert a jól belőtt tűzfalán nem jut át semmi, akkor riaszt, ha valahol használtam a pentdrive-ot és valamilyen féreg rákúszott. De erre is ritkán van szükség.
2011. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na igen, nekem is pendrájvon jött át virus, meg CD-n! És az ESET tényleg nem fogja le még a gyengébb gépet se! Különben a virusirtók fajtáin el lehet vitatkozni napokig, a lényeg hogy egyet használj kérdező és legálist, ami naponta frissül. A CHIP és a PC World havonta közli a hivatalos kódokat a KIS és a NOD-hoz is
2011. jan. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ez érdekes,mert a számtek tanár meg azt mondta, hogy az a jó ha 2-3 vírusirtó van,mert az a biztos....ő meg eléggé ért a számtekhez,nem úgy mint az előző
2011. febr. 3. 14:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Kaspersky Internet Security vagy pl. az ESET Smart Security KOMPLEX védelem (vírus- és kémprogramkereső, tűzfal, email-szűrés egyben). Ezek fizetősek! A netről letölthető "ingyenes IS-ek" nagy része hamis, maga a vírus. Vannak víruskeresők,kémprogramirtók külön is, nemcsak fizetősek, mint a NOD32 Antivírus, de nagyon sok ingyenes is. És vannak külön, akár ingyenes tűzfalak is. A tanárod nyílván így érthette.
2011. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!