Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusirtó uninstallálása...

Vírusirtó uninstallálása után, az általa addig karanténba helyezett vírusok is törlődnek?

Figyelt kérdés
30 napos próbaidő után, mégsem vásárolom meg a vírusirtó programot, és kitörlöm. De a próbaidő alatt végigfuttattam, és a talált vírus(oka)t karanténba tette. A vírusok is törlődnek, vagy visszakerülnek a számítógépre?
2011. jan. 10. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vírusirtótól függően vagy törli őket automatikusan, vagy felajánlja, hogy a karantén megmarad a későbbiekre, de vissza a gépre nem fognak kerülni.
2011. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az tuti, hogy nem rakja csak úgy vissza őket eredeti helyükre. :)


Legtöbb vírusirtó rákérdez uninstallkor, hogy mi legyen a karanténba zárt fájlokkal. Törölje e, vagy maradjanak ott továbbra is.

2011. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, reménykedtem benne, hogy nem rakja vissza.

Mert volt egy vírusos problémám, és egy ilyen fizetős (Vipre Antivírus), de 30 napra próbaverziós program tudta csak megtisztítani a gépet. Az ingyenesek egy sem. De, sajna nincs annyi lóvém. hogy megvásároljam.

2011. jan. 10. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nana segítek neked én úgy használóm hogy 30 naponta kérek új kulcsot a gyártótól és ennyi én ere a [link] használóm
2011. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez tetszik. Nem igazán értek a szmítástechnikához, ezért lehet, hogy buta a kérdésem: ha 30 naponta új kulcsot kérsz, nem kell újra telepíteni a progit, csak beírni az új jelszót?

Mert minden hónapban telepítgetni...

2011. jan. 10. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kell csak kulcsot cseréled le én így használom
2011. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csacsa88, köszi, megpróbálom.
2011. jan. 16. 06:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!