Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Honnan töltsem le ingyenesen...

Honnan töltsem le ingyenesen az ESET NOD32-őt ingyenesen?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja letöltöttem a Nod32-őt és most írta ki,hogy 6 nap múlva lejár a próbaverzió.Ezután letöltöttem egy oldalról és amikor telepítettem és megnyitottam azt írta ki,hogy 6 nap múlva lejár...Hol tudnám ingyenesen letölteni az eredeti verziót?
2010. dec. 23. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ESET-NOD (Eset Smart Security és a NOD32) FIZETŐS. Vagy megveszed a licenszkódot, vagy előfizetsz PC Guru, vagy CHIP, PCWORLD lapok valamelyikére és akkor havonta kapsz ingyenes licenszkódot hozzá. Van egy sor kedvezmény, diákoknak féláron adják. Kinai MIAOMIAU-féle hamissal ne kísérletezz, mert tele lesz trójaival a géped.

[link]

2010. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy széteheted innen is a kódokat [link] én innen szedem és jó
2010. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:D
2010. dec. 24. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ingyen sehonnan, mivel nem ingyenes program. Nyomulhatsz tőrt kulcsokkal, de az egy nagy 0. Vírusadatbázist még frissít valami f0s tőrt kínai szerverről, de program komponenseket nem. Aztán két hét múlva jössz vissza sírva hogy mekkora sz.ar a nod hogy beengedett mindent...
2010. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eröl az oldalról amit ajánltam nem lesz ilyen mer én még a privát szerverüket is ajánlom
2010. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!