Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a teendő, ha a következő...

Mi a teendő, ha a következő fájl vírusos lett : C:\WINDOWS\SYSTEM32\ User32. dll?

Figyelt kérdés
Ki lehet cserélni, vagy muszáj újra telepíteni? a vírusírtó nem tudja "fertőtleníteni" Köszönöm a válaszokat!!
2009. jan. 19. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a vírus írtód mert ha a nod32 antivírus akkor az úgy ahogy van uninstalláld mert nekem is mindent át engedett sütiket adwarékat spywereket nyomkövető sütiket trójaiakat én azt javaslom hogy az AVAST új verzióját töltsd le és csökkentett módban kiírtja.Mert van a beállításaiban olyan hogybot idejű ellenörzés arra menj és utánna ujra indítod a gépet és már ellenőriz csökkentett módban.Ezt minde féle képpen csináld meg.JA és írj ha vmiben még kérdésed van.
2009. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
innen letöltheted: [link] és minde féle képpen csökkentett mód oké.
2009. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, jó fej vagy!! Tényleg!! Avast virusirtónk van, csak asszem ,h a régebbi...de letöltöm az újat, és megpróbálom!! Köszi a segítséget!!:)
2009. jan. 20. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!