Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van Tojaim a laptopomon....

Van Tojaim a laptopomon. Milyen programmal lenne hatásos?

Figyelt kérdés

Advanced System Care-val ellenőriztettem a "Képmprogram kereső" találta meg.


És ezt találta

Elem neve: Trojai

Leírás: AdWare.Win32.NewDotNet

Kockázati szint: Kritikus

Bejegyzés: C:Program files/filesubmit


Eset Smart Securityval kijelöltem ezt a fájlt és nem vette észre.Advanced System Care nem tudja eltávolítani és a CClaner sem tud mit kezdeni vele.


Valami jó program amivel eltudnám távolítani?


2010. dec. 3. 14:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Szia.Ket programot ajanlok Malwarebytes Anti-Malware letoltod frisited es takaritasz.Valamint Spyware Terminatoral is probald meg szerintem e ketto valamelyike ki kell vegezze a trojait.De egy program sem add 100% vedelmet es lehet a trojai abba a szazalekba esik ami nem kellene....Adj zold pacsit ha elegedett vagy.
2010. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az ESET virusadatbázisában benne van, fel kellett volna ismernie és azonnal jeleznie, hogy fájl megtisztitva és bezárva a trójai a karanténba. [link]

Két tippem van: ha valódi az ESS licenszkódja (megvetted vagy újságkódos), akkor nincs beállítva a kiterjesztett heurisztikája és sok más. Vagyis csak alapon működik, de már a tűzfalának is kiabálnia kellett volna. Másik tippem: letöltötted a kínai szerverről a hamisat, az pedig semmit sem véd.

2010. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le, frissitsd és ereszd rá gépre, kémprogramok ellen az egyik legjobb:

[link]

2010. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Okés..Köszi a válaszokat meglatom mit tehetek..
2010. dec. 3. 14:24
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki sajnálja a pénzt a valós idejű, teljeskörű védelemre, mert drágállja, az sajnos így jár. Rengeteg a neten az ESET-NOD, kínai, orosz, ukrán, hottentotta szerverekről le is tölthető, csak éppen semmire sem jó. A valódi (www.eset.hu) jól beállítva nagyon erősen védi a gépet. Másfél éve nem jutott be semmiféle féreg, trójai stb. a netről. Újságkódos Eset Smart Securitym van.
2010. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nekem eredeti CD-s egyik ismerősöm tette rá.
2010. dec. 3. 14:26
 7/25 A kérdező kommentje:
Ez a trojai közrejátszhat a Skype videóhívás megszakadásában? (bekapcsolom,majd 1perc után megszakad és ha le szeretném tenni a hívás,kiléptet a programból)
2010. dec. 3. 14:31
 8/25 A kérdező kommentje:
Malwarebytes' Anti-Malware..Nem talált semmit.Viszont Advamced System Care még mindig talál...azt a terminatort még megprobálom.
2010. dec. 3. 16:33
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Először is, bár ezek szerint valódi(?) ESET SS kaptál CD-n, a licenszkód nem volt az. Nagyon gyorsan szedd le az összes védelmet (ESET-től kezdve mindent). Ha mindent leszedtél, futtasd le az Online Scannert. Ha van még valami, megtalálja.

[link]

Aztán tölts le egy kémprogramirtót, egy vírusirtót és egy külső tűzfalat. Mindből EGYET.

2010. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Okés megpróbálom!Csak először megvárom hogy a Spyware Terminator elvégezze a dolgát.De amúgy tudnál linkelni valami tűzfalat?Mert nem akarok "sz*rt" rátenni a gépemre.Tudnál esetleg valami jó tűzfalat linkelni?
2010. dec. 3. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!