Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mik a tapasztalatok ezzel az...

Mik a tapasztalatok ezzel az IS-csomaggal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy "kvízt" kell kitölteni avast! Internet Security csomag liszenszért (egy éves).

Mi a véleményetek erről a csomagról?


A vírusirtóját már nagyon jól ismerem.


De a tűzfala?

Jelenleg Win7 tűzfal + avast! Free párosítást használom.


Az avast tűzfala milyen védelmet ad? Sokat kérdez?

Azon gondolkozom, jobb lenne-e a mostani párosításnál. Mert a Win7 tűzfal állítólag már egész jó, és emellett teljes csendben van, észre se lehet venni.


Kérlek, NE javasoljatok más IS csomagokat, mert úgyse fogom leváltani a jól ismert vírusirtót, max. a tűzfalat (lsd. kérdés lényege), és tűzfalakat se, mert most csupán az a kérdés, hogy avast Vs. Win7 tűzfal.


Előre is köszönöm!


2010. dec. 1. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
:D :D :D Okajjjj
2010. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én avast! IS-t használok, már vagy egy éve, és meg vagyok vele elégedve, szerintem a tűzfal része is nagyon jó, azt szeretem benne hogy nagyon pontosan be lehet állítani az igényeidnek megfelelően, bár meg kell említenem hogy elég sokszor beriaszt ok nélkül, de ettől függetlenül azt mondom nem cserélném le.
2010. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag nem valami erős a tűzfala, a win 7-é pedig tényleg ott van... IS talán annyival előnyösebb, hogy az adatbázisba hamarabb bekerülnek a cuccok, a tűzfalat pedig ki tudod lőni, ha nem kell.
2010. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!