Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom a brutus aet2...

Hogyan tudom a brutus aet2 programmal feltörni a saját facebook profilomat?

Figyelt kérdés
azért lenne rá szükségem mert több mint valószinü hogy valaki belépett a jelszavammal és megváltoztatta, mert én a saját régi jelszavammal nem tudok belépni és a barátnőm facebookjáról megnéztük és valaki használja a profilomat :S.. új ismerősök kiírások meg minden.. tud valaki valami leírást hogy hogy tudnám a SAJÁT facebook profilomat feltörni (visszakapni!) ??? légyszí valaki segítsen :(
2010. dec. 1. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajátot nem lehet vele feltörni, csak másét.
2010. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sehogy, ennyi erővel bárkiét feltörhetnéd.

viszont az "elfelejtetted a jelszavad" funkció az smafu? -_-

2010. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 jelszót használok és amit facebookon használtam email címet ugyanaz volt a jelszavam az emailhez is mint a facebookhoz..külön a facebookhoz hoztam létre azt az email címet és abba ugyanúgy beléptek és megváltoztatták..
2010. dec. 1. 19:01
 4/7 A kérdező kommentje:
nem akarom senki másét feltörni nem értem hogy miért kell rögtön rosszindulatot feltételezni nem elég h így kicsesztek velem még azt hiszik mások hogy én akarom feltörni másét....
2010. dec. 1. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok fiam.
2010. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ilyen progikkal max a saját gépedre telepítesz kémprogramot, senki jelszavát nem fogod vele föltörni...
2010. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A sok remek szakembert, akik előttem írtak ide kiegészíteném. A brutus aet2 egy remek program, ami Brute Force-al, vagy szólistával ki tud pörgetni jelszavakat. Többféle protokollal dolgozik, HTTP, POP3, stb... Facebookot brute forceval viszonylag nehézkes törni, ugyanis eltarthat egy ideg amíg eljut a helyes kulcsig. Érdemes szólistárol pörgetni a jelszavakat. Ugye mivel minden oldal leíró nyelve a HTML, ezért tulajdonképpen te a form tagre vagy kíváncsi. Ez a progi, neked tudja detektálni a formokat. Nekünk itt HTTP (Form) kell, a modify sequence be be tudod lőni az input tageket, ugye ha tudod az emailedet akkor neked single user kell, és oda beírod az emailedet. De most nem írom le mert van egy video linkem, amiből elvileg ha mindent jól csinálsz akkor működni fog. Amúgy az meg a másik irtózatos hülyeség hogy csak másét tudod törni vele. Bármilyen e-mailt tudsz.


http://www.youtube.com/watch?v=gbQ1f4aDKLA


Sok sikert hozzá!

2013. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!